دوره آموزش طراحی

دوره آموزش طراحی

هنر طراحی، جان بخشیدن به خیال و تجسم رویاست. در واقع روشی برای بیان احساسات و ثبت لحظات است. تجسم کنید ثبت لحظات شاد زندگی برروی بوم و جان بخشیدن به آن تا چه اندازه می تواند شیرین و رویایی باشد. برای خرید دوره آموزش طراحی از مبتدی تا پیشرفته با ما همراه باشید.
 
Image
Image

صفر تا صد دوره آموزش طراحی

تمرکز با آموزش طراحی

تمرکز با آموزش طراحی

تقریبا برای همه ما پیش آمده، که به دلیل روزمرگی و عدم زندگی در لحظه، نمی توانیم روی موضوع خاصی تمرکرکنید. هنر نقاشی به شما زندگی در لحظه را می آموزد. با نقاشی کردن می توانید تمرکز از دست رفته را رفته رفته برگردانید و صحنه های بی نظیری از زندگی را عاشقانه ترسیم کنید.
لذت بردن از آموزش طراحی

لذت بردن از آموزش طراحی

چه چیزی می تواند رویایی تر از ترسیم خیال روی کاغذی سفید باشد؟ به جرات می توان گفت انجام  هیچ هنری مانند نقاشی نمی تواند لذت بخش باشد چرا که شما موفق به خلق اثری می شوید که از صفر تا صد در فکر و روح شما همراهیتان کرده و هر لحظه فکرتان در حال ترسیم ایده یا تصویری جدید می شود. ،
تاثیر طراحی بر ایجاد خلاقیت

تاثیر طراحی بر ایجاد خلاقیت

هنر طراحی معمولا با تمرکز همراه است. به این صورت که وقتی در حال طراحی هستید، ذهن شما در حال ایده پردازی  و ترسیم نقشی جدید به عنوان اثر بعدی می شود. هنر نقاشی هنر ترکیب رنگهاست و سرو کار داشتن با اینهمه شادابی و هنر، موجب فعالیت بهتر سلولهای مغزمی شود.

خرید آنلاین دوره آموزش طراحی

درباره دوره آموزش طراحی

Image
Image
Image

مدرس دوره

سالومه مسچیان

Image

رزومه سالومه مسچیان

سالومه مسچیان، نقاش و مدرس طراحی، تنها ایرانی دارنده دیپلم Art Olampia،سال 2019 در کشور ژاپن و دانش آموخته رشته هنر با 17 سال سابقه برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی است.
123-456-789
info@salyart.com
Iran,Tehran

هم اکنون دوره آموزشی طراحی را بصورت آنلاین تهیه کنید

صفر تا صد دوره اموزش طراحی - مبتدی تا پیشرفته