What Are You Looking For?

Popular Tags

آموزش طراحی

دوره آموزش طراحی

هنر طراحی، جان بخشیدن به خیال و تجسم رویاست. در واقع روشی برای بیان احساسات و ثبت لحظات است. تجسم کنید ثبت لحظات شاد زندگی برروی بوم و جان بخشیدن به آن تا چه اندازه می تواند شیرین و رویایی باشد. بسیاری از ما سالهاست به نقاشی و طراحی و هنر علاقمند هستیم و هیچ وقت فرصت نکردیم تا برای رسیدن به آرزوی درونی خودمان آموزش ببینیم و همیشه خواسته درونمان را در پشت اولویت های دیگر زندگی مان زندان کردیم. اکنون فرصتی پیش آمده تا بدون نیاز به رفت و آمد (مخصوصا در شرایط بیماری کرونا و محدودیت های آمد و شد) بصورت آنلاین به آرزوی خودمان جامه عمل بپوشانیم و طراحی را از پایه و اصولی یاد بگیریم. در این دوره آموزشی ویدئویی از ابتدایی ترین موارد مانند تهیه مداد تا نحوه کشیدن خط و سایه زدن را آموزش ببینیم.
 
دوره آموزش طراحی
rain
rain

صفر تا صد دوره آموزش طراحی

تمرکز با آموزش طراحی

تمرکز با آموزش طراحی

تقریبا برای همه ما پیش آمده، که به دلیل روزمرگی و عدم زندگی در لحظه، نمی توانیم روی موضوع خاصی تمرکرکنید. هنر نقاشی به شما زندگی در لحظه را می آموزد. با نقاشی کردن می توانید تمرکز از دست رفته را رفته رفته برگردانید و صحنه های بی نظیری از زندگی را عاشقانه ترسیم کنید.
لذت بردن از آموزش طراحی

لذت بردن از آموزش طراحی

چه چیزی می تواند رویایی تر از ترسیم خیال روی کاغذی سفید باشد؟ به جرات می توان گفت انجام  هیچ هنری مانند نقاشی نمی تواند لذت بخش باشد چرا که شما موفق به خلق اثری می شوید که از صفر تا صد در فکر و روح شما همراهیتان کرده و هر لحظه فکرتان در حال ترسیم ایده یا تصویری جدید می شود. ،
تاثیر طراحی بر ایجاد خلاقیت

تاثیر طراحی بر ایجاد خلاقیت

هنر طراحی معمولا با تمرکز همراه است. به این صورت که وقتی در حال طراحی هستید، ذهن شما در حال ایده پردازی  و ترسیم نقشی جدید به عنوان اثر بعدی می شود. هنر نقاشی هنر ترکیب رنگهاست و سرو کار داشتن با اینهمه شادابی و هنر، موجب فعالیت بهتر سلولهای مغزمی شود.

محتوای دوره آموزش طراحی

Image
numbers in box
Image

مدرس دوره

سالومه مسچیان

Image

رزومه سالومه مسچیان

سالومه مسچیان، نقاش و مدرس طراحی، تنها ایرانی دارنده دیپلم Art Olampia،سال 2019 در کشور ژاپن و دانش آموخته رشته هنر با 17 سال سابقه برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی است.
info@salyart.com

هم اکنون دوره آموزشی طراحی را بصورت آنلاین تهیه کنید

صفر تا صد دوره اموزش طراحی - مبتدی تا پیشرفته

ارتباط با من

پر کردن این فیلد الزامی است
پر کردن این فیلد الزامی است

کد QR

کد QR سالی آرت

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© 2024 SalyArt. All Rights Reserved. WebDesign: Mehdi Edalat